Prírodná kozmetika z konope – Annabis

Konope je v kozmetike používané pre svoje výrazné liečebné účinky. V posledných rokoch bola vo svete vypracovaná celá rada vedeckých štúdií, ktoré potvrdili účinnosť konope v medicíne.

konopny-krem-rukyKonope má výrazné protizápalové, hojivé, analgetické, antibakteriálne a antivirálne účinky. Prináša úľavu a rýchle zahojenie aj pri bežných zdravotných problémoch. Táto bylina účinne pomáha nielen v prípade vážnych chorôb, ale aj pri lokálnej aplikácii v podobe tinktúr alebo mastí.

Konopné semená a olej sú jedným z najlepších zdrojov esenciálnych mastných kyselín. Okrem vzácne kyseliny gamma – linolénovej obsahujú omega 3-6 v dokonalom pomere 1: 3. Konope obsahuje všetkých 8 esenciálnych mastných kyselín, ktoré si ľudské telo nevie až na výnimky, samo vyrobiť.
Konopný olej je dermatologicky bezpečný, pokožku premasťuje, zvláčňuje, mierni prípadné podráždenie rovnako ako prejavy svrbenia. Správne zvolené konopné kozmetické prípravky môžu byť riešením pre každodennú dlhodobú starostlivosť o pokožku s prejavmi akné, lupienky, atopia a ekzémov.

Konopné prípravky ocenia aj ľudia so suchou, drsnou, praskajúce pokožkou. Vlasové prípravky s obsahom konope dodávajú vlasom lesk a vitalitu, zároveň prispievajú k optimálnemu stavu vlasovej pokožky. Veľmi dobré účinky pri starostlivosti o natiahnuté svaly, šľachy a kĺby vykazujú špeciálne masážne gély a masti s konopným olejom a extrakty

Konopné prípravky od Annabis

Annabis je česká firma so sídlom v Olomouci. Zaoberá sa výskumom, vývojom, výrobou a predajom konopných výrobkov a doplnkov stravy. V ponuke nájdete kvalitný sortiment s širokým využitím, výrobky sú výsledkom mnohoročného výskumu a aktívneho skúmania účinkov konope.

Čo Vám Annabis ponúka:

 • Pohyb a bolesť:
  Arthrocann Collagen (kĺbová výživa), Arthrocann gél, mentol Arthro gél, Dolorcann, Konopná masť (kĺby, svaly, šľachy, chrbát)
 • Starostlivosť o celé telo:
  Varicann gél Q10 (ťažké nohy), Handcann Q10 (ruky, nechtové lôžka), Balcann (koža, regenerácia), Balcann Dubová kôra gél / masť (praskliny, koža), cannoli olej (masáže, kúpele, vlasy) , Orcann (zuby, ďasná)
 • Bioaktívna kozmetika:
  Cremcann Hyaluron, Cremcann Q10, Cremcann Q10 men, Cremcann Omega 3-6 (pleť, vrásky, regenerácia), Cremcann Silver (pleť, akné), Lipsticann (balzam na pery)
 • Bath & shower:
  Bodycann shower gel (sprchovací gél), Bodycann shampoo (šampón pre poškodené vlasy), Bodycann body milk (telové mlieko)
 • Detská séria:
  Bodycann shower gel KIDS & BABIES (detský sprchovací gél), Bodycann shampoo KIDS & BABIES (šetrný detský šampón), Bodycann body milk (telové mlieko)
 • Zdravá výživa:
  100% Bio konopný olej (zdravie životný štýl)

Prípravky Annabis

Leave a Comment