Jednoduchšie chudnutie s Formoline L112

Tabletky na chudnutie sa dnes vyrábajú vo veľkom, no nie o všetkých môžeme povedať, že skutočne neškodia zdraviu. Nikdy sa nesnažte schudnúť za cenu poškodenia svojho zdravia.

Nestačí brať len samotné tabletky, tak nefungujú žiadne, tablety iba podporujú chudnutie.

 

Formoline L112

formoline-1kusFormoline L112 je nemeckým výrobkom spoločnosti Certmedica International GmnH.

Prípravok určený na chudnutie získal názov podľa vlákniny polyglukozamín, ktorá sa označuje aj L112. Táto látka sa vyznačuje predovšetkým schopnosťou viazania veľkého množstva tuku.

Vláknina L112 v tomto prípravku zabraňuje vstrebávaniu   potravinových tukov. v črevách.  Vďaka tejto schopnosti viazať veľké množstvo potravinových tukov môže znižovať energetický príjem a podporiť tak zdravé znižovanie nadváhy.

Prečo Formoline L112

Výhodou Formoline L112 je, že pri jeho užívaní nemusíte držať diétu, ktorá má väčšinou za následok jojo efekt po jej skončení. Navyše napučanie vlákniny, ktoré je jej prirodzenou vlastnosťou, vám dodáva pocit mierneho nasýtenia, takže vaša potreba jesť sa vám bude znižovať prirodzene. Formoline L112 sa predáva aj v lekárňach, takže sa nemusíte báť, že by ste si kúpili zdraviu škodlivý prípravok.

Viaže na seba tuky, a tým:

  • pomáha znižovať nadváhu,
  • pomáha dlhodobej kontrole hmotnosti,
  • znižuje príjem cholesterolu zo stravy.

Zloženie Formoline L112

Špecifikácia L112 pre B-1, 4-polymér D-glukozamínu a N-acetyl-D-glukozamín z pancierov kôrovcov.
Pomocné látky: rastlinná celulóza, vitamín C, kyselina vínna, oxid kremičitý, magnéziumstearát.
Neobsahuje želatínu, lepok, laktózu, mliečne bielkoviny, cholesterol, zvýrazňovače chutnosti, farbivá ani konzervačné látky.

Dávkovanie
Pri snahe rýchlo zredukovať váhu výrobca odporúča užívať 2 tablety 2 krát denne. Pri kontrole hmotnosti je to 1 tableta 2 krát denne.

Predaj Formoline L112

Objednať ho je možné priamo na stránkach alebo ho zakúpiť v lekárňach, kde je dostupný aj bez lekárskeho predpisu.

Formoline L112 môže mať vplyv na chudnutie, ale to je však podmienené uskutočniteľnou zmenou stravovacích návykov a do svojho voľného času zaradiť pohybové aktivíty.
 

Leave a Comment